Like I'm made of paper.

30. listopadu 2011 v 16:52 | M.
Tumblr_likutac1xl1qfz5nio1_500_large

nemám ráda, když se musím dívat na to, jak někteří lidé žijou moje sny.

nemám čas. na blog, na nic. každej den, co příjdu ze školy zapnu počítač a koukám na Vyvolené 2, pořád stahuju další a další díly, baví mě to :)) zítra kvůli pipinkám píšem 15 A4 češtiny, jsem opravdu zvědavá, jak se to naučím, protože jsem extrémě unavená, šla jsem na nultou kvůli němčiny, chci z ní trojku, takže proto musím něco udělat, stáhnout známku o dva stupně za 2 měsíce nebude nic lehkého. začínám být alergická na určitou osobu, zase se to všechno vrací "stejný boty, iPad do ruky a JDEME", už se opravdu těším, až z tý školy vypadnu, nechci být pořád někoho stín, nebo spíš někdo je MŮJ stín.
pomluvy jsou a pořád budou, co dělat, když máte kolem sebe 20 závistivých lidí. ještě by mě zajímalo, co mi každý tak závidí, když není co, ale když chtějí, vždycky si něco najdou,že.
naštvala jsem asi někoho, koho jsem nechtěla, ale může si za to sám, nemá ubližovat. a kdyby mi konečně tu fotku lajkl, taky by se nic nestalo. nepotřebuju mít u fotky 30 lajků, stačil by mi jeden a ten jeho, což bych řekla, že po neděli mám smůlu, xoxo.

5771972662_efcd1382c1_z_large
PROSÍM Ježíšku, celej rok jsem byla hodná ;) ♥

 


Komentáře

1 Kattýý* Kattýý* | 30. listopadu 2011 v 21:22 | Reagovat

Zvládneš to a už jenom půl roku♥ :)))
lajkne něco jiného, udělalas dobře, ale neboj, on určitě naštvaný není :):P<3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.