perfect holidays.

25. října 2011 v 13:49 | M.
Tumblr_lpqmk4pguh1qcm0y8o1_500_large

konečně zase prázdniny! fakt sem se těšila, až to tu budu moct napsat. budou nejhezčí^^. zítra uvidím po 8 měsících ségru a od čtvrtka u mě bude moje nejmilejší.♥ ve škole jsem byla jenom na dvě hodiny, prostě se mi tam nechtělo být, bylo nás tam 10 a nemám zameškanou ani jednu hodinu, tak co bych nemohla odejít. navíc je ve škole strašná zima a pořád jsem nemocná,příští tejden už snad půjdu na ty odběry i když se dost bojím. o půl 4 jdu pro princezničku do školky a až do půl 7 jí budu hlídat, teta je v práci, takže měla být u babičky, ale ta je nějaká nemocná, takže sem říkala, že si jí teda vezmu. Budeme si malovat a poslouchat hudbu, jako vždycky. sice ještě musím uklízet, ale to počká, sice nevím kdy uklidím, ale vždyť je to jedno.


Tumblr_lt5xxgr6dd1qhy8nho1_500_large

a na konec - doufám,že určití lidi vyrostou ze svojí blbosti, protože napsat, že někdo nemá rád někoho, kdo po každém koncertě má nejoblibenější skupinu tu, na které byl je úplná kravina a navíc když na tom koncertě ještě ani nebyla, takže neví jaký to bylo. Nejsem tak pitomá, abych nevěděla, že je to na mě. Byla jsem na Green Day, viděla jsem Billy Talent,Semi Precious Weapons,One Republic a řekla jsem u některých z nich, že je mám radši než TH? Ne, neřekla. Ano, po Simple Plan jsem tohle udělala a za svým názorem si stojím! Vyšli snad Tokio Hotel po půlnoci před halu a fotili se s fanouškama? Chodili si TH celej koncertovej den po areálu haly, aby se mohli potkat s fans? Mohli jejich fanoušci na zvukovou zkoušku? ;)))) Znám 3 lidi kteří měli setkání s TH , ale nejméně 20, kteří měli se Simple Plan. Tokio Hotel mám hrozně ráda a já jediná vím jak moc, takže si svoje názory strčte někam.

XOXO


 


Komentáře

1 weili weili | Web | 25. října 2011 v 17:19 | Reagovat

pfuu, konečně ty prázdniny, fakt je to skvělé, takhle na chvíli hodit školu za hlavu a jen relaxovat a bavit se a mít čas na spoustu věcí :)

co má kdo komu kecat do toho, co má poslouchat a koho má mít jak moc rád? kašli na lidi a poslouchej si a měj si ráda toho, ke komu máš to největší pouto, ať si říkají co chtějí, stejně to nemůžou nijak ovlivnit ;) :*

2 Kattýý* Kattýý* | Web | 25. října 2011 v 18:58 | Reagovat

Jak já se nemůžu dočkat<3 hlavně ať aspoň neprší:/:( Už se těším až Niky uvidím^

Zlato, buď ráda, že nejsi tak dementní jak ostatní a jenom se směj;)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.