why i´m so ..?

8. září 2011 v 19:04 | M.

Tumblr_l7fve8egwv1qcxhsxo1_500_large_large

chtěla jsem napsat článek už včera, ale jelikož jsem nevěděla CO bych sem měla psát a navíc mi nebylo nejlíp, tak jsem se na to vykašlala.
ve škole mě to teď docela baví, neučíme se a končíme vždycky dřív, než by jsme měli, takže fajn. ráno jsem jela v autobuse s jedním klukem, nikdy semnou nejezdil a o 3 hodiny později jsem ho potkala ve škole, no zážitek zas na celej den, že :D a navíc je strašně hezký ))). jsem naprosto přesvědčená, že neodmaturuju. nějaké dialogy u maturity v angličtině? aha, jasné no. do března máme mít přečtených 20 knih ze seznamu,kolik jich mám přečtených? ani jednu. why i´m so lazy? :D. no jsem zvědavá, jak to zvládnu, ale sestra taky neměla nic přečteného a měla u maturity 7 bodů z 9, takže. 15. konečně přijede, tak se moc moc těším :*).

myslím, že asi nemá moc cenu rozebírat to, co se stalo s těma hokejistama :(, je toho plnej net,facebook, noviny, televize, všechno :(. já hokej nikdy moc neprožívala, takže si nebudu hrát na nějakou mega velkou fanynku, ale prostě...je to strašný :(

včera jsme si s mojí milou Kattynečkou psali o určitých věcech a jsem prostě strašně ráda,že to můžu říct zrovna jí, takže o tom sem musím psát. Nevím, co bych bez ní dělala. Vždycky jsme byly a pořád jsme na stejné vlně. když o něčem takovém řeknu jiným, tak jediná odpověď je hm,aha , takže už raději držím hubu ;).
Mám Ji Ráda, moc,moc Ráda
. ,, Přátelství je slunce které nikdy nezapadá.."úžasnej Just. "ty máš ráda Biebera?" " Jo, je hezký, ty ne? " "Ne, mi se nelíbí jak zpívá" :D, v ten nejlepší večer prostě.
Justin+bieber+tumblr_lexbisjjle1qe9u83o1_500_large


nejbáječnější Avrilka.
Tumblr_lqoyhwxny31qjun8mo1_500_large

nejkrásnější dvojčata na světě!
Tumblr_lqxh1ggasx1qhvlqlo1_500_large

prasáček Jeff :D♥.
Tumblr_lnmj7c5uta1qe9ueho1_500_large
:*))))
Tumblr_lr6593ykjj1qdm4dko1_500_large

XOXO.
 


Komentáře

1 Katty<3 Katty<3 | Web | 8. září 2011 v 19:12 | Reagovat

čůzo, já se zase nebudu učit celý další týden :D Neboj se, ty to zvládneš <33 Jsi chytrá,ale MUSÍŠ ZAČÍT CHTÍT :D
... a k tomu poslednímu odstavci → <33333  já děkuju za to, že ti můžu všechno říct!:*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.