little bad girl.

23. září 2011 v 21:22 | M.
Tumblr_lrz2h2cz5b1r33pj0o1_500_large
jojo,kopie jeho mi teď chodí po škole + s ním jezdím busem.♥


mrzí mě, že už to asi nikdy nebude tak,jak to bývalo. že už nebudeme sedět v Ostravě, jíst hranolky , pomlouvat lidi a smát se blbostem. Že teď už nejsem jenom já,ale MY,TY, a ON. Že už na mě nemáš tolik času jako předtím a že naše přátelství, které je reálné přeroste do facebookového přátelství. Všechno je tak zatraceně jiný, změněný a zrovna tak, jak já nechci. všechno se postupně vytrácí.
Včera mě chytl nějakej záchvat a místo toho, aby jsem se učila, tak jsem si dala sluchátka do uší,pustila si Simple Plan a brečela. Měla jsem pocit, že zase nic nezvládám a že dneska dostanu blbý známky. No, byla jsem zkoušená a dostala jsem za 1 :). Díky mojí milé M. jsem si koupila v Takku krásnou kabelku, kterou jsem měla díky ní o skoro tři stovky levnější. Taky z tama mám nový kraťasy a rifle^^, stejně chci jít ale nakupovat do Ostravy,protože mám pocit, že absolutně nemám nic na sebe. A nebo spíš počkám na Brno,kde pojedu s mýma nejmilejšíma♥ a tam si určitě něco vyberu^^.
V poslední době mám pocit, že moje články jsou o absolutních blbostech,ale já to nikoho nenutím číst,že.

V některý dny bych mu nejraději řekla, co pro mě znamená a v jiný dostávám chuť mu napsat,že ho nesnáším, protože nemám ráda, když nevím na čem jsem.zítra se určitě ozvu a možná budou i fotky .)
Avril%252blavigne%252band%252bjustin%252bbieber%252bat%252b2011%252bbrit%252bawards%252bin%252blondon4_largej&a.♥
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.