když zavřu oči, žiju své sny.

12. září 2011 v 21:09 | M.
"show in Frankfurt was brilliant! jeff was a hero of tonigh for jumping down the stage and helpin the security carry a passed-out girl from the crowd."
no a nemiluj Jeffa,nemiluj Simple Plan. připadá mi to neuvěřitelný, dokonalý a úžasný, že prostě skočil z pódia aby odnesl fanynku. já...nemůžu se k nim teď normálně vyjádřit. představte si tisíc srdíček. miluju je, tak strašně,strašně moc.

mám svátek,dneska. zajímalo mě, kolik lidí si vzpomene. hned ráno mi přišla SMSka, jako první od Kattynky, zrovna jsem jela v buse a když jsem to četla, chtělo se mi brečet, jsem tak ráda, že ji mám.♥ další smsku jsem dostala od někoho, od koho bych to vůbec nečekala...od toho, s kým jsem si byla celej rok tak děsně blízko a on to pak celé zkazil. nečekala jsem, že si vzpomene, nečekala jsem, že v té smsce pošle pusu, protože má přece JI a pusy od té doby neposílá, překvapil, moc moc. Další smska byla od Sestřičky♥, která je na Korsice a i přesto...:*) strašně mě to potěšilo, že si vzpoměla i když je tak daleko. Já vím, že mám tu nejlepší ségru na světě♥♥. A pak taky smska od Andrejky... "like a virgin" lalala. ona ví :D.♥♥
někdo si nevzpoměl vůbec, někdo až pozdě, ale to je jedno. nebudu lhát, že mě to nemrzí,ale co,neřeším. já vím a to je důležitý.

Tak moc mám ráda tu mojí Hexynku a naše HORNY chvilky ohledně SP na FB. Tak moc nás spojili, tak strašně mi na ní záleží.♥

škola je jeden velký stres, nedám maturitu ani kdyby sem za to měla setkání s Avril. ve středu už píšem písemku na nějaký kulturní blbosti, ach jo. mám pocit, že tento školní rok nezvládnu, nemůžu, je toho tolik, že to ani nejde. a věta "zvládli to jiní, zvládnu to i já" mě fakt nedrží.

XO.
 


Komentáře

1 Kattýý* Kattýý* | Web | 17. září 2011 v 20:07 | Reagovat

Zlato, ty tu maturitu zvládneš!3 Nestresuj se už teď :)))** BUDE TO DOBRÝ!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.