it´s stronger than me.

28. září 2011 v 18:43 | M.

Tumblr_ls10u2ttfn1r250a8o1_500_large

Tumblr_ln94s9qszb1qzdsu5o1_1280_large♥♥uvařila jsem si kafe,dala do něho snad 3 sáčky cukru,ale vůbec na něho nemám chuť. jenom co příjdu na facebook, mám po náladě a po chuti na tu blbou kávu! Jak někdo může být tak hnusnej a dělat jakože nic? Zas já jsem za největší svini, protože si někdo moc otevíral pusinku. Některé věci se prostě neříkají. Pokaždé,když si řeknu, že je všechno strašně fajn, že mám docela dobrý známky, skvělý kamarádky, tak se něco musí posrat! Tomu se říká rána pod pás, ale od někoho od koho bych to vůbec nečekala?... ještě včera jsem si četla články, kde jedny slečny řešily, že je zradily kamarádky, že řekly něco , co neměly a já si v klidu říkala "to se mi nemůže stát" , aha... stačí jedno večerní psaní na facebooku s někým a všechno je jinak. Co je moc, to je moc.
Jsou dny, kdy jdete po ulici se slzama v očích, jako dneska já. Chtěla jsem bratránkovi udělat radost jahodovým šampaňským, které má tak moc rád, když měl ty narozeniny, domluvila jsem se se strýcem, ale když jsem k nim přišla nikdo doma, volala jsem s tetou a byli pryč, takže jsem se otočila a šla zase tu dlouhou cestu domů, ještě, že jsem měla brýle, protože mi tekly slzy a když jsem přišla domů, rozbrečela jsem se i před mamkou. Tak strašně mě tohle zamrzelo. Už jsem pak neměla náladu nikde jít, takže jsem přišla domů, byla chvíli na počítači a pak si šla lehnout.
Je fajn mít ségru se kterou se díváte na Best of Tokio Hotel a u toho si píšete smsky, jaký je Georg stylař :D, lepší sestru než já nemáte, protože ona je ta moje ♥.
Je fajn mít někoho, komu napíšete smsku, ohledně toho, ať dojde na Face a ona za 5 minut příjde. Pro někoho je nejlepší kamarádství naprostá blbost, ale pro mě to nejdůležitější na světě.♥♥Jdu si vypít to svoje kafe a koukat na Gossipky.
XO.♥

4eebb42a1a9506446af8df7f97b42549_large
 


Komentáře

1 M. M. | 28. září 2011 v 19:15 | Reagovat

miláčku, ja jsem ráda, že mám takovou sestru :* psaní smsek s tebou je nejlepší :'D takové komentování Georga přes sms :D zbožnuju tě. <3

2 Katty<3 Katty<3 | 28. září 2011 v 20:54 | Reagovat

Zlato, vždycky když je všechno fajn, tak se to zkazí. Ale neboj, to zase bude dobrý<3 toho bratránka.. jak řekla tvoje mamka"strýc je debil", nic si z toho nedělej moja:*

Ty si tady zase vždycky pro mě, co bych to byla za kamarádku<33
za měsíc. :*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.