i close my eyes and all i see is YOU. 2.9.2011.

4. září 2011 v 18:30 | M.
tak moc bych chtěla napsat, jak byl pátek nejlepší. tak moc bych chtěla všechno popsat do sebemenších detailů. ale ať napíšu článek o 2 větách a nebo o 60, tak stejně to nepopíše to, jak dokonalý a překrásný to bylo :*). Když jsem viděla po 8mi měsících mojí Hexynečku♥, po 5ti měsících Niki s Ivet ♥♥. A dokonce jsem i na chvíli viděla Renatku :*). Když jsme s Hexynkou lítaly pořád sem a tam, protože neustále někdo říkal, že tam jsou Simple Plan, když jsem jí držela za ruku, když si Pierre sešel jenom tak ze schodů do tourbusu a zpátky a slíbil, že ještě dojde, když jsme zase absolvovaly utíkací maratón a za rohem stál CHUCK a my se s ním vyfotily :*)) " Hi" "Hi" " THANK YOU" :*)) " ANYBODY ELSE? NO, OKAY, SEE YOU LATER, ENJOY THE SHOW, THANK YOU SO MUCH, GUYS" :*) , když pak došla Niki s Ivet a my pomlouvaly, probraly snad úplně všechno, smály se a společně s Patrikem si šly stoupnout do toho davu, kde bylo strašné vedro. Já tam neustále chytala strašný záchvaty smíchu, protože ty hlášky co tam padaly... to prostě nešlo :D. Když nás pouštěli a bylo to hrozně drsný, když jsme utíkali po schodech, dorazili všichni do haly, do druhý řady , kde pokračovaly moje záchvaty smíchu ze kterých mě nehorázně bolela pusa a kde vznikla hláška "železo"!! :DD když na pódium přišli Imodium se svým " Mořským Koněm v Hlavě " :DD ,byli perfektní, fakt, že jo. Když skončili a milá Niki s Ivet mě pustily před sebe, tudíž jsem stála ve druhý řadě a skvěle jsem viděla.♥♥♥
A.....

NAJEDNOU ZAČLY PRVNÍ TÓNY SHUP UP,ONI VYŠLI NA PÓDIUM A JÁ STÁLA A BREČELA. Nikdy se mi tohle nestalo, nikdy jsem na žádném koncertě nebrečela, ale tohle...to prostě nešlo. Jejich "sexy kocicka" , jejich " Praha so krasna", Pierrovo " Who Wants to Shower with Me?" a do toho Davča " Who wants to shower with US?", Jeffovy pohledy, Davčovy pusinky, Sebastienův ňuňu úsměv :*)) a moje naprosto unešení z Chucka...ten člověk má neuvěřitelné kouzlo osobnosti. A stejně mě nejvíc zabilo "IT´S NOT GOODBYE, IT´S SEE YOU LATER"♥♥.


This Song Saved My Life, Já a Hexynka jsme se držely za ruce, první sloku songu jsem ještě zvládla, ale přišel refrén a já začala opět brečet, otočila jsem se, objala ji a brečela. Jeden z nejsilnějších zážitků z koncertu.

Simple Plan jsou tak úžasní. To, jak se chovali,jak dávali najevo, co pro mě fanoušci znamenají, všichni měli dobrou náladu, pořád se usmívali a bylo vidět, že pro svoje fanoušky dýchají. Miluju je, Miluju je tak strašně moc, že to ani slovy nejde popsat. I KNOW AND MY HEART KNOW TOO. ♥

Strašně jsem si ten koncert užila a nedokážu si představit, že bych tam nebyla s těma, se kterýma jsem tam byla. Ani nechci myslet na to, jaký by to bylo, kdyby tam semnou nebyla Hexynka :*)), tak strašně silný to všechno bylo.
Pro mě to byl jednoznačně nejlepší koncert.

DĚKUJU HEXYNEČCE,IVET,NIKI,PAŤOVI a hlavně..SIMPLE PLAN ZA DOKONALEJ DEN :*)♥♥


fotky mám na facebooku,xoxo.
 


Komentáře

1 Katty<3 Katty<3 | Web | 5. září 2011 v 18:22 | Reagovat

zááávidííííím kurevsky :((( :D [a víš, že já to umím!;D]

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.