hapiness.

18. září 2011 v 17:50 | M.
38d9b674-7bbe-422e-b7dd-b241b5e7e7bd_8_large

Tumblr_lqgnincibn1qcmnzyo1_400_large


za půl roku je uvidím zase? odkud jsou? z Kanady? jak daleko je Kanada?hodně daleko a oni přijedou zase? aha. že by si doopravdy vážili svých fanoušků? určitě.♥ před půl hodinou mi psala Hexynka smsku, ať okamžitě dojdu na facebook, že tam mám překvapení. upřímně, čekala jsem Avrilku v Česku, ale mám pocit, že TOHLE je lepší.♥ a tentokrát si je obejmu VŠECHNY! a místo toho, abych Chuckovi řekla jenom "Hi a Thank You so much" mu řeknu to, co jsem mu chtěla říct už druhého devátý. miluju je, sexy kocicky.♥

celej víkend jsem nedělala nic. vůbec nic. maximálně jsem si trochu uklidila skříň, vyházela věci, který nenosím, umyla koupelnu a dneska se koukla na něco do školy.večer si ještě dolakuju nehty a konečně se nabarvím na hnědo. po dvou letech shazuju svoje růžové alter ego :D a budu celá na hnědo^^.
příští týden bude fakt strašnej, už nám začínají písemky a navíc to zabil pan učitel v matice tím, že řekl, že si příští hodinu někoho vyzkouší. vidím to na první pětku.♥.pokaždé, když mi táta pomáhal lepit tyhle plakáty, říkal větu "za rok tě to přejde" , ale já vždycky odpovídala " mě to nepřejde,nikdy" , kdyby jsem věděla, kolik omylu na mých slovech bylo a kolik pravdy bylo na těch jeho, zakázala bych mu něco takového říct.


hi,i´m M. and i´m in love with Simple Plan, and you?

 


Komentáře

1 weili weili | Web | 19. září 2011 v 16:15 | Reagovat

fakt jsem se zmohla jenom na tupý zírání do obrazovky, když jsem četla ten Chuckův tweet ♥ když si představím, že to, kvůli čemu tu každý pátek skoro brečím, uvidím znovu.. :')) ♥

ta plakátová zeď je boží! ♥ ať si každý říká co chce, ale sny jsou součástí každého z nás, tak proč je nemít na očích že :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.