Chodím na soukromou školu, no a co?!

24. září 2011 v 15:46 | M.
Včera, když jsem se večer nudila, tak sem si projížděla různé blogy,formspringy a tak. a narazila jsem, že se někdo jedné slečny ptal na něco ve smyslu, jestli se u nich na škole dají koupit známky nebo maturita a ona odpověděla ne,nejsem na soukromé škole a můžu říct, že mě to opravdu DOST naštvalo.

Ano, já chodím na soukromou školu, kde se ročně platí přes 12 000 a vůbec se za to nestydím a netajím to! Když jsem se rozhodovala na jakou školu jít, chtěla jsem buď na zdravotní lyceum, ale ta škola se mi vůbec nelíbila a nebo na cestovní ruch, kde jsem teď, což je, jak jsem napsala, soukromá škola. Ano, vybrala jsem si soukromou. Ono je sice pravda, že se tam dostane každý, ale kolik lidí tam projde až do čtvrťáku je věc druhá, že ;), můžu říct, že u reparátu nepustí fakt každého a vím o dost lidech, kteří z naší školy kvůli tomu odešli a navíc, školy cestovního ruchu jsou placené VŠUDE! ještě jsem neviděla žádnou státní ;). Jsem teď ve čtvrťáku, takže svou školu znám dobře a vím, že maturita ani známky si tam za prachy fakt nekoupíš. Je to tam úplně stejné jako na státní škole a nechápu, proč si spousta lidí myslí, že když si platíme školné, takže se tam dají koupit i známky - NEDAJÍ! Máme stejné maturity,stejné osnovy pro učení, stejné plány, stejné známkovaní a všechno jako na jiných školách. Proto, než zase někdo něco takového napíše, by si měl nejdřív pořádně zjistit, jak to na dané škole chodí a né jenom blbě kecat, to umí totiž každý.

To, že chodím na soukromou ze mě nedělá o nic horšího člověka než vy, kteří chodíte na státní. Uvědomte si to.

 


Komentáře

1 Terry Terry | E-mail | 30. prosince 2012 v 11:58 | Reagovat

Ahoj...právě se dívám na různé školy a zaujal mne ten cestovní ruch, protože tohle právě chci dělat. Všechny tyto školy jsou soukromé...a tak jsem se tě chtěla zeptat, na jakou školu jsi ty chodila a jaké to tam bylo? Nejspíš si ten komentář ani nepřečteš...ale zkusit to můžu, prosím napiš mi na email pokud si to přečteš, děkuju.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.