Září 2011

EverydayImShufflin.

30. září 2011 v 20:43 | M.
největší frajeři^^


článek a fotky budou zítra, jsem úplně mrtvá.
M.

One day when the sky is falling, I'll be standing right next to you,

29. září 2011 v 19:18 | M.
Tumblr_lp0fbf1rw41r0agmso1_400_large
Friends%2cblair%2cwaldorf%2cserena%2cvan%2cder%2cwoodsen%2cblake%2clively%2cgirls%2cgossip%2cgirl-726ad5088b482ae89a0bb07ade83b95c_h_large

v poslední době mě strašně baví psát články, ani nevím proč ))).
před chvíli jsem se vrátila z hodiny bicích. tak strašně mě to baví, až je to neuvěřitelný. nedokážu si představit, že bych měla přestat hrát. už 3 roky!♥
dnešní den jsem strávila doma a u babičky, kde jsem na ní hodinu čekala. byli s tetou koupit bratránkovi dárek k narozeninám - morče! On o tom neví, takže ho mám doma já, aby ho neviděl, kdyby náhodou přišel k babičce. Je strašně hodné, vůbec se nebojí a i za tu chvilku jsem se do něho strašně zamilovala♥. Je mi až líto ho bratránkovi dát, protože si dokážu představit, jak vystresované bude, děcka ho pořád budou chtít hladit, brát a tak. Možná zkusím přemluvit rodiče, abych si ho mohla nechat a jemu koupíme jiné, protože si opravdu nedokážu představit, že bych mu ho měla dát :(.
Zítra jedeme s D. do Ostravy nakupovat, našetřila sem si nějaké peníze, tak snad si něco koupím^^, tak moc se těším! Večer budou určitě fotky, pokud si něco koupím )))



Avril in Cologne.

28. září 2011 v 19:39 | M.

strašně mi to video zlepšilo náladu a překvapivě jsem i všemu rozuměla!♥

it´s stronger than me.

28. září 2011 v 18:43 | M.

Tumblr_ls10u2ttfn1r250a8o1_500_large

Tumblr_ln94s9qszb1qzdsu5o1_1280_large♥♥

my friends are best.

27. září 2011 v 15:33 | M.
Tumblr_lryae9xoeh1r13vhso1_500_large
Hi Avril, i´m Marry and i´m your biggest fan.♥

happy birthday,love

26. září 2011 v 19:55 | M.
Je až neuvěřitelný, že právě dneska jí je 27. Ani mi nepříjde, že ji poslouchám už 5 rokem. Díky ní jsem tím, kým jsem, díky ní mám svůj vzor, svoje sny, díky ní hraju na bicí a celkově miluju hudbu. A i když je to blbý přiznám to "chci být jako ona", ale né vzhledem, ale tím, co všechno dokázala. Miliony fanoušků po celém světě, práce pro charity, 4 alba,vlastní módní kolekce, parfémy a hlavně ten její talent, to její charisma.

VŠECHNO NEJLEPŠÍ AVRILKO.♥

Tumblr_ls1nbf3fnc1qgecufo1_500_large


i can´t live without your attention.

26. září 2011 v 16:55 | M.
Tumblr_ll17niiiky1qgd0a4o1_500_large
♥ když se vám celej koncert někdo dívá do očí, nelze ho nemilovat.

#Astronaut.

25. září 2011 v 19:33 | M.
Being human is the most terrible loneliness in the universe.

beauty queen.<3

24. září 2011 v 16:35 | M.
krásná i bez makeupu ;) ♥


Chodím na soukromou školu, no a co?!

24. září 2011 v 15:46 | M.
Včera, když jsem se večer nudila, tak sem si projížděla různé blogy,formspringy a tak. a narazila jsem, že se někdo jedné slečny ptal na něco ve smyslu, jestli se u nich na škole dají koupit známky nebo maturita a ona odpověděla ne,nejsem na soukromé škole a můžu říct, že mě to opravdu DOST naštvalo.

Ano, já chodím na soukromou školu, kde se ročně platí přes 12 000 a vůbec se za to nestydím a netajím to! Když jsem se rozhodovala na jakou školu jít, chtěla jsem buď na zdravotní lyceum, ale ta škola se mi vůbec nelíbila a nebo na cestovní ruch, kde jsem teď, což je, jak jsem napsala, soukromá škola. Ano, vybrala jsem si soukromou. Ono je sice pravda, že se tam dostane každý, ale kolik lidí tam projde až do čtvrťáku je věc druhá, že ;), můžu říct, že u reparátu nepustí fakt každého a vím o dost lidech, kteří z naší školy kvůli tomu odešli a navíc, školy cestovního ruchu jsou placené VŠUDE! ještě jsem neviděla žádnou státní ;). Jsem teď ve čtvrťáku, takže svou školu znám dobře a vím, že maturita ani známky si tam za prachy fakt nekoupíš. Je to tam úplně stejné jako na státní škole a nechápu, proč si spousta lidí myslí, že když si platíme školné, takže se tam dají koupit i známky - NEDAJÍ! Máme stejné maturity,stejné osnovy pro učení, stejné plány, stejné známkovaní a všechno jako na jiných školách. Proto, než zase někdo něco takového napíše, by si měl nejdřív pořádně zjistit, jak to na dané škole chodí a né jenom blbě kecat, to umí totiž každý.

To, že chodím na soukromou ze mě nedělá o nic horšího člověka než vy, kteří chodíte na státní. Uvědomte si to.


little bad girl.

23. září 2011 v 21:22 | M.
Tumblr_lrz2h2cz5b1r33pj0o1_500_large
jojo,kopie jeho mi teď chodí po škole + s ním jezdím busem.♥


mrzí mě, že už to asi nikdy nebude tak,jak to bývalo. že už nebudeme sedět v Ostravě, jíst hranolky , pomlouvat lidi a smát se blbostem. Že teď už nejsem jenom já,ale MY,TY, a ON. Že už na mě nemáš tolik času jako předtím a že naše přátelství, které je reálné přeroste do facebookového přátelství. Všechno je tak zatraceně jiný, změněný a zrovna tak, jak já nechci. všechno se postupně vytrácí.
Včera mě chytl nějakej záchvat a místo toho, aby jsem se učila, tak jsem si dala sluchátka do uší,pustila si Simple Plan a brečela. Měla jsem pocit, že zase nic nezvládám a že dneska dostanu blbý známky. No, byla jsem zkoušená a dostala jsem za 1 :). Díky mojí milé M. jsem si koupila v Takku krásnou kabelku, kterou jsem měla díky ní o skoro tři stovky levnější. Taky z tama mám nový kraťasy a rifle^^, stejně chci jít ale nakupovat do Ostravy,protože mám pocit, že absolutně nemám nic na sebe. A nebo spíš počkám na Brno,kde pojedu s mýma nejmilejšíma♥ a tam si určitě něco vyberu^^.
V poslední době mám pocit, že moje články jsou o absolutních blbostech,ale já to nikoho nenutím číst,že.

V některý dny bych mu nejraději řekla, co pro mě znamená a v jiný dostávám chuť mu napsat,že ho nesnáším, protože nemám ráda, když nevím na čem jsem.



zítra se určitě ozvu a možná budou i fotky .)




Avril%252blavigne%252band%252bjustin%252bbieber%252bat%252b2011%252bbrit%252bawards%252bin%252blondon4_largej&a.♥

so many bitches.

21. září 2011 v 16:22 | M.
Tumblr_lk47t7ssdd1qe0n2go1_500_large

včera jsme se s mýma slečnama trošku projely po městě a přišly pozdě do matiky :D. to je tak, když se někomu nechce pěšky do školy no ;D.dneska jsem se o sobě zase dozvěděla, že jsem malé děcko, protože mám ráda Hello Kitty. mě to nepřekvapuje. mezi lidma, kteří mají jediný cíl a to jít každý pátek zachlastat mě to fakt nedostává. mám někde jejich názory, ať si myslí, co chtějí, ještě 9 měsíců a většinu z nich už (doufám) nikdy neuvidím. hádky kvůli kravinám mě vždycky bavily a nejvíc to, jak to jde do osobních věcí. pitomý stužky, šerpy a nevím co!
ale jinak ve škole fajn. každej den na Lattéčku, jinak bych mohla přijít domů a jít spát,že. a to jsem nikdy nechápala, jak někdo může pít každej den kafe. a až na ranní tělocvik dnešek docela ušel, zkoušení mě minulo jenom o 2 čísla..ještě, že není 23. ;D.
ještě mě čeká hodina bicích a pak jdu do města si odložit věci do Takka a podívat se na nové boty^^. učit se budu nevím kdy,ale musím když zítra píšem :X, ještě, že máme příští týden 3 dny volno.
tolik jsem toho chtěla napsat, ale najednou nevím co.
fakt skvělý, že si jde ♥ ostříhat vlasy na 3 milimetry! vždycky jsem milovala jeho vlasy a teď je nebude mít :(.
doufám, že bude fotka^^ [A N D Y ! :D ]



M.
Makingofjetlagdrum_large


Tumblr_lr5qvvgkxu1qidpbro1_500_large

mám je nejraději <3

X_5164a48e_large

Simple Plan always understands how i feel. ♥

20. září 2011 v 18:12 | M.
když jsem na ten klip koukala poprvé ve škole, chtělo se mi brečet. jsou tak úžasní! <3,krásnej klip :*)


hapiness.

18. září 2011 v 17:50 | M.
38d9b674-7bbe-422e-b7dd-b241b5e7e7bd_8_large

Tumblr_lqgnincibn1qcmnzyo1_400_large


za půl roku je uvidím zase? odkud jsou? z Kanady? jak daleko je Kanada?hodně daleko a oni přijedou zase? aha. že by si doopravdy vážili svých fanoušků? určitě.♥ před půl hodinou mi psala Hexynka smsku, ať okamžitě dojdu na facebook, že tam mám překvapení. upřímně, čekala jsem Avrilku v Česku, ale mám pocit, že TOHLE je lepší.♥ a tentokrát si je obejmu VŠECHNY! a místo toho, abych Chuckovi řekla jenom "Hi a Thank You so much" mu řeknu to, co jsem mu chtěla říct už druhého devátý. miluju je, sexy kocicky.♥

celej víkend jsem nedělala nic. vůbec nic. maximálně jsem si trochu uklidila skříň, vyházela věci, který nenosím, umyla koupelnu a dneska se koukla na něco do školy.večer si ještě dolakuju nehty a konečně se nabarvím na hnědo. po dvou letech shazuju svoje růžové alter ego :D a budu celá na hnědo^^.
příští týden bude fakt strašnej, už nám začínají písemky a navíc to zabil pan učitel v matice tím, že řekl, že si příští hodinu někoho vyzkouší. vidím to na první pětku.



♥.

he makes me HAPPY.

18. září 2011 v 16:09 | M.
CHUCKU JÁ TĚ MILUJU!



ZA PŮL ROKU JE TADY MÁME ZASE, MILÁČKY :*) <3

happy b-day CHUCK.

17. září 2011 v 13:16 | M.
dneska má narozeniny ten nejlepší drummer. CHUCK ZE SIMPLE PLAN :*)♥ ten, kterého mám společně s Jeffem nejraději, ten se kterým mám fotku, ten, na kterého jsem si šáhla a ten, který mě držel kolem pasu.♥
Tumblr_lmlgaq7dtk1qjzgj3o1_500_large

Tumblr_liu46dhrbw1qg7gueo1_500_large


i just wanna be with you that´s all.

16. září 2011 v 22:05 | M.
Tumblr_lrlimkll2r1qhqya5o1_500_large

30. září chci vymazat s kalendáře, nechci ten den, nechci tu pitomou akci,kdy zase budu doma uřvaná a on si někde na akci mezi děvkama.jinak to napsat nejde, protože tohle je nepopsatelný a ani si nedokážu představit, kdyby jsem s ním byla,asi bych zešílela. půjde s nějakou tak, jako šel semnou "catch me, if you want". stejně to nikdo nepochopí, protože JÁ to zažila, JÁ vím, jak to je, JÁ vím, jaké to je.

ve škole je všecko strašná sranda,fakt. s holkama se furt nečemu smějem,řešíme blbosti,nechutný věci :D " tak si zkus všechny věci , o které bys přišla, kdyby sis tam ten piercing dala" :DD (vyložte si to jak chcete, ono je to trochu jinak :D a piercing chci Sternum <3), vysedáváme na chodbě, pomlouváme ostatní. s lepšíma slečnama jsem se ve třídě ani začít bavit nemohla, lepší tam totiž ani nejsou ,).♥ asi si nikdo ani neuvědomujeme, že jsme poslední měsícový dny ve škole, že je to poslední rok, že příští už tam nebudeme, kdo ví, kde budeme. zvláštní pocit, strašně zvláštní. pamatuju si, jak jsem šla do prváku, úplně vyklepaná, v druháku jak jsme byli v Itálii, ve třeťáku v Anglii a v Chorvatsku a teď najednou čtvrťák... už jenom maturita a všechno kolem ní. tak hrozně to uteklo, připadá mi, že jsem na té škole snad 2 roky a né už čtvrtý. na jednu stranu se hrozně těším, až z tama vypadnu, protože nějak neoplývám láskou k naší třídě a škole celkově, ale na druhou stranu vím, že se mi bude odcházet strašně těžko. na tolik věcí jsem si zvykla, dokonce i na ten stereotyp a za rok už z toho nic nebude...

včera přijela konečně ségra domů. už mi fakt chybělo to naše večerní psaní <3, fakt ji mám ráda a nedokážu si představit, co bych bez ní dělala. a to jsem o ní málem přišla. vždycky to byla, je a bude moje veliká sestra, zbožňuju ji.♥


vzpomínková.♥
největší frajeři,no. chtěla bych je jednou zažít naživo.♥
Why are you reporting this image?

What You Want.

15. září 2011 v 19:12 | M.


když zavřu oči, žiju své sny.

12. září 2011 v 21:09 | M.
"show in Frankfurt was brilliant! jeff was a hero of tonigh for jumping down the stage and helpin the security carry a passed-out girl from the crowd."
no a nemiluj Jeffa,nemiluj Simple Plan. připadá mi to neuvěřitelný, dokonalý a úžasný, že prostě skočil z pódia aby odnesl fanynku. já...nemůžu se k nim teď normálně vyjádřit. představte si tisíc srdíček. miluju je, tak strašně,strašně moc.

mám svátek,dneska. zajímalo mě, kolik lidí si vzpomene. hned ráno mi přišla SMSka, jako první od Kattynky, zrovna jsem jela v buse a když jsem to četla, chtělo se mi brečet, jsem tak ráda, že ji mám.♥ další smsku jsem dostala od někoho, od koho bych to vůbec nečekala...od toho, s kým jsem si byla celej rok tak děsně blízko a on to pak celé zkazil. nečekala jsem, že si vzpomene, nečekala jsem, že v té smsce pošle pusu, protože má přece JI a pusy od té doby neposílá, překvapil, moc moc. Další smska byla od Sestřičky♥, která je na Korsice a i přesto...:*) strašně mě to potěšilo, že si vzpoměla i když je tak daleko. Já vím, že mám tu nejlepší ségru na světě♥♥. A pak taky smska od Andrejky... "like a virgin" lalala. ona ví :D.♥♥
někdo si nevzpoměl vůbec, někdo až pozdě, ale to je jedno. nebudu lhát, že mě to nemrzí,ale co,neřeším. já vím a to je důležitý.

Tak moc mám ráda tu mojí Hexynku a naše HORNY chvilky ohledně SP na FB. Tak moc nás spojili, tak strašně mi na ní záleží.♥

škola je jeden velký stres, nedám maturitu ani kdyby sem za to měla setkání s Avril. ve středu už píšem písemku na nějaký kulturní blbosti, ach jo. mám pocit, že tento školní rok nezvládnu, nemůžu, je toho tolik, že to ani nejde. a věta "zvládli to jiní, zvládnu to i já" mě fakt nedrží.

XO.