M. in Wonderland.

29. srpna 2011 v 21:53 | M.
Anrop-bildserver_large

HELLO MY DARLINGS.♥

tak se po víc jak týdnu,kdy jsem na blog neměla absolutně náladu konečně hlásím. připadala jsem si [ jak včera řekla Natálka] jako na horské dráze - jednou nahoře a jednou úplně dole.
poslední článek byl, když jsem odjížděla k Andrejce a to jsem ani netušila, jaký to tam všechno bude, co se za tu dobu stane a jak mi bude teď. Ty 3 dny byly prostě nejlepší. Ani slovy nejde popsat, jak jsem si to tam užila. Neděle prostě... , když jsme všichni tancovali a já měla pocit, že KONEČNĚ někde patřím, nejkrásnější, když příjdete a oni vás obejmou "Ahoj Máájo", něco takovýho se nedá pochopit, tohle musíte zažít. Když rok něco strašně chceš, ani v těch největších snech nedoufáš , že se to stane, že s někým, koho strašně chceš budeš celej večer a prostě... "tak se mě chytni, jestli chceš", "Martine, okamžitě mi jí přiveď" ! :D no nejlepší. Co se mělo stát, se prostě stalo. Sice jsem u Andy málem umřela :D, jezdily jsme na kole, donutila mě jít na koupaliště, ale stejně sem si to u ní strašně užila a mám ji zase o něco víc radši. Řekla jsem ji tolik věcí, které jsem dusila v sobě a to ona mě přesvědčila to říct někomu, koho se to týká. DĚKUJU a ty víš, jak moc. "LIKE A VIRGIN" , ach jo! ;DDDDDD.

V sobotu jsem byla s M. a D. na pouti, jo bylo to fajn, ale docela nuda, takže jsme šly brzo domů, kde jsme se dívaly na Prokletí domu slunečnic 2 a pak si vykládaly a my s M. jsme vydržely až do čvrt na 6! :D , taky jsem v neděli byla jak chodící mrtvola ;D.

Nezávidím těm, kdo jde do školy už 1. , já jdu až 5. o to líp, aspoň nebudu chybět ve škole, když jedu na Simple Plan♥ - Hexynka,Renatka,Weilinka,Marťa,Niki,Ivet..♥ tak strašně se těším.

Nejde mi počítač a zítra si taťka bere notebook do Prahy, takže se určitě neozvu a budu neaktivní co se týče psaní komentářů.
Všechno podstatné, co jsem chtěla jsem napsala. Je toho víc, ale nebudu tady zacházet do detailů, už kvůli toho, kdo tady chodí a některým do toho nic není.

Mějte se hezky sluníčka,Mám Vás Ráda.


XOXOXOXOXO.


 


Komentáře

1 Natt. Natt. | Web | 29. srpna 2011 v 22:11 | Reagovat

no konečně :D
ehm..ty nálady jsou strašné, fakt horská dráha :(

závidím ti s tím že jdeš do školy až 5. :D
a v sobotu nejpozději v neděli mi o SP zas všechno řekneš :P ♥ :D

2 Andy Andy | 30. srpna 2011 v 8:40 | Reagovat

Prostě a jednoduše bylo to LEGEN...wait for it..DARY! Líp ani hůř to vyjít nemohlo :DD
A nestěžuj si, aspoń budeš mít z toho kola hezký zadek a nohy ;DD Takže ticho.. :D :*
A jsem ráda, že to bylo tak, jak to bylo a bylo to supeeeer ;DDD
Opravdová PÁÁÁRTY HARD! :D:***

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Doufám, že tě brzo uvidím, hvězdo :*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.