little break.

24. června 2011 v 22:45 | M.
téměř po týdnu píšu článek a už pomalu ani nevím, jak se to dělá :)), stávkuje mi počítač, takže denně vysedávám u táty a ani teď tomu není jinak.Počítač si prostě usmyslel,že se nenačte, takže jsme ho odvezli ke strýcovi a v neděli bych ho konečně měla mít zpátky, doufám, že se všemi svými daty, pokud ne, asi se zblázním.Fotky z koncertů,dva tisíce fotek Tokiáků, přes tisíc fotek s Avril,,,, ne,vážně o to všechno nechci přijít.
Za ten skoro týden se toho stalo docela dost a já Vám aspoň o pár věcech napíšu.
1.Odjela mi sestra - není pryč ani týden a už mi tak šíleně chybí,že fakt nevím, co budu 3 měsíce bez ní dělat. Hnusnej nezvyk, když si s ní nepíšu na icq,když mi nespamuje zeď, když se spolu nesmějem... další měsíc se budu snad třískat hlavou do stolu nebo fakt nevím.
2.Byla jsem na brigádě - my fuckin GOD! 12 hodin vybalovat zboží, nic horšího jsem v životě snad nezažila, ale prachy jsou prachy,že.
3.Ostrava - místo praxe jsem byla s babičkou,dědou a tetou v Ostravě.Dnešní den mě maximálně utvrdil v tom, že jsem shopaholik jak blázen. Koupila jsem si lampu do pokoje, nádherný zrcátko,krásný povlečení,nový boty,náhrdelník na krk a babička mi koupila přenádhernej svetr.
4.Hexy.<3 - kdo ji zná ví, kdo ne, jeho smůla. Zbožňuju Ji.<3Omlouvám se, že ignoruju vaše blogy, ale snad to chápete.

Mám Vás ráda <3
xoxo M.
je přenádherná <3 a né, že né.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.