Červen 2011

THEY MADE MY LIFE BETTER.♥

30. června 2011 v 20:48 | M.
3 roky jsem doufala, věřila,snila.. a teď...♥
nejlepší zpráva za poslední měsíc!!

2.9.2011 INCHEBA ARÉNA PRAHA

♥ S I M P L E P L A N ♥

to nejlepší na tom je, že tam jdu s mojí milovanou Hexynečkou♥ a v první řadě se určitě potkám s Weili a Marťou.♥♥

Zatraceně se na ten den těším! :'))


WELCOME IN CZECH REPUBLIC, BOYS.♥


jací jsme byli, jací jsme a jací budeme.

26. června 2011 v 21:47 | M.
Udělala jsem něco, čeho teď zatraceně lituju... nebo..spíše jsem se chovala k někomu a ten někdo si to vůbec nezasloužil. Mrzí mě to, děsně moc. Vždyť já taková nejsem, nechtěla jsem se tak chovat, protože ten někdo si to vůbec nezasloužil, nic mi neudělal a navíc... s tím člověkem mám toho dost společného. Nevím, proč jsem to udělala, proč jsem se tak chovala, ale vím jedno - že ten člověk si to vůbec, ale vůbec nezasloužil. Štve mě, že jsem si to uvědomila až po dvou měsících.
Dva měsíce mi trvalo, než jsem si uvědomila, že jsem se nechala "strhnout davem" a byla jako oni.., jako ti všichni,tohle jsem prostě nebyla a stále nejsem já do doby, než se tomu člověku neomluvím.
Říká se, že říct promiň je strašně jednoduchý, ale pro mě ne. Omlouvám se jenom tehdy, když vím, že chyba je na mojí straně což v tomto případě určitě je.
Zatím nedokážu sebrat svojí "hrdost", abych to promiň napsala i když si s tou osobou teď píšu docela často.
Good Luck,M.

Kylie Minogue - "Everything Is Beautiful"

25. června 2011 v 22:06 | M.
díky tomuhle songu,tahle adresa :))

<3


viděla jsem "to" live, slyšela jsem "to" live, Prague 2011
<3

little break.

24. června 2011 v 22:45 | M.
téměř po týdnu píšu článek a už pomalu ani nevím, jak se to dělá :)), stávkuje mi počítač, takže denně vysedávám u táty a ani teď tomu není jinak.Počítač si prostě usmyslel,že se nenačte, takže jsme ho odvezli ke strýcovi a v neděli bych ho konečně měla mít zpátky, doufám, že se všemi svými daty, pokud ne, asi se zblázním.Fotky z koncertů,dva tisíce fotek Tokiáků, přes tisíc fotek s Avril,,,, ne,vážně o to všechno nechci přijít.
Za ten skoro týden se toho stalo docela dost a já Vám aspoň o pár věcech napíšu.
1.Odjela mi sestra - není pryč ani týden a už mi tak šíleně chybí,že fakt nevím, co budu 3 měsíce bez ní dělat. Hnusnej nezvyk, když si s ní nepíšu na icq,když mi nespamuje zeď, když se spolu nesmějem... další měsíc se budu snad třískat hlavou do stolu nebo fakt nevím.
2.Byla jsem na brigádě - my fuckin GOD! 12 hodin vybalovat zboží, nic horšího jsem v životě snad nezažila, ale prachy jsou prachy,že.
3.Ostrava - místo praxe jsem byla s babičkou,dědou a tetou v Ostravě.Dnešní den mě maximálně utvrdil v tom, že jsem shopaholik jak blázen. Koupila jsem si lampu do pokoje, nádherný zrcátko,krásný povlečení,nový boty,náhrdelník na krk a babička mi koupila přenádhernej svetr.
4.Hexy.<3 - kdo ji zná ví, kdo ne, jeho smůla. Zbožňuju Ji.<3Omlouvám se, že ignoruju vaše blogy, ale snad to chápete.

Mám Vás ráda <3
xoxo M.
je přenádherná <3 a né, že né.

get your heart on.

18. června 2011 v 21:16 | M.
Můj a Hexynčin A L E X :*))♥♥

neustále si připadám mimo z nového CD Simple Plan. Naprosto mě ty jejich nový songy pohltily a to až tak,že jsem celé album slyšela za dnešek nejméně 3x !! Na to, že jsem včera nemohla vůbec usnout jsem vstala dneska docela brzy a 7 a půl hodiny jsem si uklízela pokoj a překvapivě nejsem ani moc unavená. Konečně tady mám pořádek, akorát mi chybí si dolepit plakáty, ale to bych mohla zvládnout zítra a nebo během týdne ))

Zvláštní, jak rychle si člověk uvědomí, že určité věci nebyly tak, jak si myslel. Tolik lidí mi říkalo pravdu, ale já ji nechtěla vidět. Žila jsem v něčem, co nebyla pravda, žila jsem ve lži a zkreslených představách o lidech o kterých jsem si myslela, že jsou mi tak strašně blízcí. Až teď, když už je nemám zjišťuju, jak málo pro mě byli. Asi to byla nějaká chvilková rozčarovanost z toho, že znám někoho nového. Pravé přátelé nepoznáte hned, musíte je hledat hodně dlouho a mnohdy to trvá celá léta, než zjistíte kdo je opravdový.
A z někoho, kdo Vám byl blízko se může stát někdo, kdo Vám je tak strašně daleko.


krásný zbytek víkendu.
M,XO


best party ever,wow!

17. června 2011 v 20:40 | M.

:DDD ♥

Sometimes you have to be a bitch to get things done.

17. června 2011 v 20:39 | M.
naprostá unešenost z nového cédéčka Simple Plan.Celej rok,když ho začali nahrávat sem se na něho těšila a teď..♥ , you suck at love, this song saved my life, last one standing,jet lag,astronaut...nemohlo být lepší :'))♥ doufám, že ještě tento rok přijedou do Česka^^. Už chci, aby skončil příští týden a já mohla zase do školy, na praxi mě to totiž totálně nebaví.Lítání ze čtvrtého patra do osmého, kopírování snad tři sta stránek, dvacetkrát počítání papírů a tak dále. Zítra si musím uklidit ten můj bordel v pokoji, protože to se fakt nedá už -.-" ;D a v neděli jdu k babičce.

užíjte si pátek i víkend, já jdu koukat na film ))).
xoxo M.


I'm on the edge of glory And I'm hanging on a moment of truth.

17. června 2011 v 19:03 | M.

nevím, jestli se mi líbí nebo ne. na takový song jsem čekala trochu 'živější' klip.

everything.

15. června 2011 v 13:41 | M.

♥♥

But that's alright because I like the way it hurts.

15. června 2011 v 13:37 | M.

tak jsem doma.vrátila jsem se včera a jeli jsme myslím něco kolem 20 hodin.autobusem už bych nikdy nejela.zpátky to bylo docela v pohodě, ale tam? 26 hodinová cesta z toho 5 hodin na hranicích.Bylo tam krásně, ale těšila jsem se domů. Koupila jsem si tam krásný šaty a rifle.<3 Měla bych být teď na praxi, ale nejsem, jdu tam až zítra ))), stáhla jsem si nějaký filmy, takže asi vím, co budu celej den dělat. Laughing out loud,96 hodin a fast food nation,válka blogerek ))) <3 , stihla jsem akorát The Roommate, který byl fakt perfektní,daleko lepší než jsem čekala^^.
Včera večer jsem se dozvěděla něco, co jsem ani netušila, že by to mohlo tak rychle být - Noah bude příští pátek v Ostravě :*)))))♥ samozřejmě, že jedu i když tam budu asi sama.
V sobotu jsem měla vidět ségru, která odjíždí na dlouho na Korsiku, ale neuvidím ji, což mě sice děsně mrzí, ale na druhou stranu... chápu to.♥ Další týden mi přijede na jeden den M.♥ koupíme si Brusinkové Frisca,brambůrky, pustíme si horor a bude nám nejlíp ))) a od 3.7. do 5.7. budu u mojí milé Katty♥ , tak strašně se tam těším. :*
xoxo.
když budu mít s kým, tak ať si jedu na Avril kam chci - Rakousko a Polsko ))) COME ON.♥

G R E E C E.

2. června 2011 v 21:51 | M.
"krásná" 4 z matiky^^ , dvojka z češtiny, nový boty k šatům a zítra ODJEZD DO ŘECKA<3
do 14.6. nebude článek.


za měsíc budu s MOJÍ MILOU KATTY :* <3
v superstar fandím Lukášovi i když myslím, že vyhraje Gábina, která taky zpívá dobře, takže superstar by měli být oba ))).
úžasnej Mc.Coy.<3

*nananana* she is my queen, always and forever.*

'Všetkych vás ovládne tento technotronic flow'


mám svůj život,tak se mi do něho nepleť.
3x jsem měla šanci, 3x jsem nic neudělala, až dostanu čtvrtou BUDE TO MOJE.
nikdy neprohrávám.

see you soon Sweethearts :').
M,XO