I'm on the edge of glory.

15. května 2011 v 19:23 | M.
Víte co bych chtěla umět? matematiku! chtěla bych mít z matiky samý jedničky,umět spočítat příklad během minuty a zdržet se neustálého vysvětlování, že matika mi prostě nikdy nešla. Už na základce jsem s ní měla problémy a proto jsem na takové škole na jaké jsem [ Cestovní ruch ] a stejně... každý rok jsem se stresovala, že propadnu a ani tento to není nijak. Průměr 4,57 a jediná písemka, která rozhodne úplně všechno a já mám pocit, že tohle prostě nezvládnu. 3x na pololetí a jednou na konci roku jsem to nějak zvládla na čtyřku, jenomže teď.. mám pocit, že to nevýjde.Dneska jsem se na to dívala a nevím nic, nechápu to a připadám si jak "Alenka v říši divů", jenomže nikdo nechápe, že mi matika nejde, že nechápu ty souvislosti a pokud z matiky propadnu, tak se ze střední nevyhrabu nikdy, protože prostě z matiky neprojdu, pro mě je to nadliský úkol, každý máme něco, že ,).

Jsem ráda, že v hokeji máme aspoň Bronz. Jo, měla jsem přímý přenos z vrchního patra od sousedů :D. Mě nevadí jejich řev a jim zase nevadí moje hlasitá hudba, skoro každodenní zpěv a bouchání do bicích.
Zítra jedu s kamarádkou do Olomouce,samozřejmě místo dvou hodin školy, děsně se těším a doufám, že si koupím něco na sebe^^.

užívejte si neděli,XO.M

brouček .))) ♥
 


Komentáře

1 Kattýý* Kattýý* | Web | 15. května 2011 v 20:03 | Reagovat

Zlato neboj se, ty to zvládneš <33 a že ti to nejde, tak co, každému nejde něco jiného ;)) užij si to v Olomouci .. a Noah <33;D

2 Natt. Natt. | Web | 16. května 2011 v 16:27 | Reagovat

podobný průměr mám ve fyzice, to je skvělý fakt. zrušit ty hnusný předměty, grr. ale ty to narozdíl ode mě zvládneš ♥ :*
doufám, že sis to užila/užíváš v Olmu a snad jsi nepotkala ... no ty víš koho :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.