Květen 2011

If you wanna steal my heart away.Meet me, meet me baby in a safe place.Come on, meet me in electric chapel.

31. května 2011 v 17:26 | M.
Čím víc se škola blíží ke konci, tím víc nic nedělám. Dnešní den totálně zabitý, vůbec jsme se neučili,akorát v účetnictví, kde jsem nedělala nic,jenom poslouchala iPod a v angličtině jsme popisovali nějaký stupidní obrázky. Zítra ráno nejdu na matiku, nebudu riskovat to, že mi učitel dá napsat písemku,která by nedopadla dobře a reparát z matiky si opravdu dovolit nemůžu ,)), ještě, že mám jenom 28 zameškaných hodin.Třetí hodina češtiny byla vážně zajímavá, akorát nevím jestli v pozitivním nebo negativním slova smyslu - sedli sme si do kruhu s tím, že si řekneme, co komu na druhých vadí.Na každém mám něco jenomže neřekla jsem to, nebudu řešit něco před celou třídou a navíc to nejsou nějaký větší problémy a nikdo nejsme dokonalí ,))).
Vrátila bych se zpátky do Chorvatska, tady se nudím a navíc mi děsně chybí ty večery a všechno kolem toho. Příští školní rok Benelux a potom...stužkovák,ples,maturita, nedokážu si to ani při nejmenším představit. Chtěla bych být zase ta malá holka na základce, která si každý pátek chodila užívat s kamarádkama do města, dávala si Coca Colu a jahodový pohár. Nechtějte být dospělí - nic extra na tom není ,)))

M,XO

nejsou nejlevnější, ale budou moje, JSOU DOKONALÉ♥

no words for my life.

30. května 2011 v 20:24 | M.
v Chorvatsku bylo krásně i přes některý věci, mám čtyřku z matiky, v pátek jedu zase k moři - do Řecka, pokud všechno výjde, tak půjdu s mýma milýma na RiRi ♥, musím přemluvit rodiče, abych mohla jet na Avril do Německa. Byla jsem místo hodiny tělesné výchovy nakupovat,v obchodech sem nechala pětistovku, ale co, aspoň mám natáčky,novou tužku na oči,balzám na rty Labello Angel Star a další dárek pro Katty.♥

everythingisbeautiful.
xoxo.

nádherný,nádherný,nádherný :*)♥


Black Star Tour Best Fans

19. května 2011 v 21:42 | M.

nádherný :*) ♥

Zítra odjíždím až do další neděle do Chorvatska.
xoxo
M.

Ready, SET, Smile!

17. května 2011 v 20:21 | M.
♥♥♥♥♥

I'm on the edge of glory.

15. května 2011 v 19:23 | M.
Víte co bych chtěla umět? matematiku! chtěla bych mít z matiky samý jedničky,umět spočítat příklad během minuty a zdržet se neustálého vysvětlování, že matika mi prostě nikdy nešla. Už na základce jsem s ní měla problémy a proto jsem na takové škole na jaké jsem [ Cestovní ruch ] a stejně... každý rok jsem se stresovala, že propadnu a ani tento to není nijak. Průměr 4,57 a jediná písemka, která rozhodne úplně všechno a já mám pocit, že tohle prostě nezvládnu. 3x na pololetí a jednou na konci roku jsem to nějak zvládla na čtyřku, jenomže teď.. mám pocit, že to nevýjde.Dneska jsem se na to dívala a nevím nic, nechápu to a připadám si jak "Alenka v říši divů", jenomže nikdo nechápe, že mi matika nejde, že nechápu ty souvislosti a pokud z matiky propadnu, tak se ze střední nevyhrabu nikdy, protože prostě z matiky neprojdu, pro mě je to nadliský úkol, každý máme něco, že ,).

Jsem ráda, že v hokeji máme aspoň Bronz. Jo, měla jsem přímý přenos z vrchního patra od sousedů :D. Mě nevadí jejich řev a jim zase nevadí moje hlasitá hudba, skoro každodenní zpěv a bouchání do bicích.
Zítra jedu s kamarádkou do Olomouce,samozřejmě místo dvou hodin školy, děsně se těším a doufám, že si koupím něco na sebe^^.

užívejte si neděli,XO.M

brouček .))) ♥

tak tomu říkám opravdu "štěstí" se vším všudy.

14. května 2011 v 22:42 | M.
vyhrála jsem lístky na Superstar. ano, lidé bydlící v Praze by skákali radostí, mě se chce z toho brečet, protože bydlím 360 kilometrů daleko a nikdo semnou nechce jet. ta atmosféra, Praha a hlavně NOAH,začínám pochybovat o tom, že ho někdy uvidím naživo ((. čím dál víc nenávidím to, kde bydlím,nesnáším to tady už hodně dlouho, vždycky jsem chtěla bydlet v Praze, ale táta to ignoruje. so what? poslední rok a stěhuju se, nechci tady být.
v pátek odjíždím do Chorvatska, na týden,ještě předtím musím zvládnout matiku a "everything will be beautiful" ,)).
sestřička maturitu úspěšně zvládla,♥ jó, jsem zvědavá, jak to příští rok budu zvládat já.

xoxo.M.


myslíš si, že jsi perfektní, ale nejsi, ani náhodou.

12. května 2011 v 21:50 | M.
měla jsem tě za perfektní, ale v posledních dvou týdnech pro mě ztrácíš cenu.
pořád hledám slova pro některé lidi. miluju, jak si někdo myslí, že všechno ví nejlíp, ale přitom neví nic, VŮBEC NIC. a je divný, když Vás někdo pro něco využívá, aspoň vím jaký to je... díky, fakt )))

článek úplně o ničem.
v Bravu je plakát Noaha, proto si ho musím koupit )))
poslouchám cédéčko The Paranoid a jsou fakt dobří!

good night,xo.„Who is your favorite singer of ALL TIME ?!?“ Avril Lavigne.

11. května 2011 v 19:43 | M.
chci to tričko! jedna slečna ho měla na koncertě One republic a mě by zajímalo odkud ho má! , je perfektní.
sestra má půlku maturity za sebou a zvládla to, takže jsem ráda^^ ještě ji čeká gastronomie,ekonomika a účetnictví, což je asi nejtěžší, ale já ji věřím♥. V neděli jsem tady psala o těch krásných šatech, které byly v Brně..MÁM JE! V pondělí jsem si pro ně byla v Ostravě a jsem z nich úplně nadšená, pokud se mi bude chtít, vyfotím je a dám je sem.
Čím dál víc mě štve to Avriliný nový turné. Blbý pódium, maximálně blbej setlist a navíc ještě ani nejsou datumy pro Evropu :(. Určitě znáte ten pocit, když koukáte od někoho na videa, nabíhá Vám husí kůže, nemůžete dýchat a v tu chvíli by jste tam chtěli být. Přesně tohle jsem zažívala u The Best Damn Tour u Av, Monster Ball Tour od Gagy a hlavně..WELCOME TO HUMANOID CITY TOUR od TH♥ a teď? Nic. Jsem z toho vážně zklamaná. Kde je "Everybody Hurts, Darlin,Remember When,Not Enough"? místo toho hraje starý songy,což je sice hezký, ale já chci slyšet ty nový!!! Doufám, že pro Evropu bude všechno jiný, jak pódium, tak setlist nebo budu hodně zklamaná, ale pořád lepší něco, než nic. První řada u pódia bude moje,hotel, kde bude ona taky a meetko..samozřejmost ;) [ Andie, počítám s tebou ,)]

:DDD ona je svým způsobem pořád malá holka,♥
pořád je svá i když ví, že jí někdo natáčí a uvidí to půlka světa.

bye, sweeties.♥ M.

everythingisbeautiful? m a y b e.

8. května 2011 v 22:07 | M.
celý příští týden mi maturuje sestra - zvládne to, věřím jí.♥
koupila jsem si v Brně další věc s Avril.
zkoušela sem si šaty, pro které si pojedu do Ostravy, jsou úžasné.
už nepropadám z účetnictví.
už celej krásnej rok si píšu s někým, koho mám děsně ráda,♥

good night sweeties,M.
Lady Gaga - Judas

6. května 2011 v 20:09 | M.

'll bring him down, bring him down, down
A king with no crown, king with no crown

I'm just a Holy Fool, oh baby he's so cruel
But I'm still in love with Judas, baby
I'm just a Holy Fool, oh baby he's so cruel
But I'm still in love with Judas, babyI wanna love you,
But something's pulling me away from you


hledaly jsme se, až jsme se našly.

6. května 2011 v 20:04 | M.

když idioti tvrdí, že si můžete odejít z hodiny angličtiny a učitelka Vás nezapíše, odešly jsme, všechny čtyři a učitelka nás zapsala.všechny máme znovu dělat práci do IKT, protože jsme to prostě zfalšovaly. všechny jsme málem měly neklas z těláku. co dalšího ještě příjde? kdyby v tom ONY nebyly se mnou, nezvládla bych to. ano, řeč je o mých třech úžasných slečnách se kterýma trávím ve škole celý ten dlouhý čas, jsou nejlepší a ten titulek perfektně sedí )) ♥

škola je o ničem, naprosto o ničem.vždycky všechno nějak dopadne.

měla jsem jet si konečně nechat udělat růžový melír a ostříhat se, máma to nedomluvila, nebyla jsem nikde.
zítra půjdu asi zase za sestřenkou jako minulej týden a budeme "zachraňovat koníčky z hradu"
v neděli jedu do Brna a pokud to výjde, uvidím milovanou Hex.♥


xo,M.


Jessie J - Nobody's Perfect

3. května 2011 v 20:44 | M.

come together.

1. května 2011 v 19:57 | M.
v tuto chvíli bych potřebovala zlatou kreditku,30. června, koupený meetko s Avril,vodku s džusem a být s těma nejmilejšíma,♥ místo toho jsem v zapadákově,sice s penězma na účtě,ale je 1. května,meetko s Avril pořád nemám,vodka s džusem taky není :D a s nejmilejšíma nejsem.So what?, Absolutně mě mrzí,že semnou asi nikdo nepůjde do Ostravy na Noaha, protože je to přece "jenom Noah", jenomže pro mě je to NĚKDO a já tam půjdu i kdyby jsem tam měla jet sama!! Další věc je ta, že opět neuvidím My Chemical Romance. Chci je vidět 3 roky,tento rok budou na Rock for People a já je zase neuvidím.Beznadějný tohle. Když vidím, kolik štěstí mají lidi kolem mě a já vlastně žádný, je mi z toho divně. Někdo bydlí v Praze, tamten měl setkání s oblíbenou hvězdou, další má samý jedničky ve škole,druhý je s někým, kdo pro něho znamená všechno. Stačila by mi Praha,krásný známky a meetko..♥
Zítra na mě myslete, protože tělocvik po 3 [?] měsících bude utrpení a písemka z ekonomiky rovnou vražda,sázím na tahák,tak snad mě nezklame :DD

xoxo.