Duben 2011

my G O D !!!!!!!

30. dubna 2011 v 21:36 | M.

!!!!!!!!!!♥♥♥♥♥♥ O S T R A V A, 35 kilometrů od mého města, NOAH ♥!!!!!!!!
poprvé v životě jsem ráda za to, kde bydlím.

girl, you´re an alien.

30. dubna 2011 v 21:28 | M.
je ÚŽASNÁ! ♥just the way you are,♥

30. dubna 2011 v 21:01 | M.
jsem z něho unešená ♥ a říkej si co chceš!your words make me weak.

29. dubna 2011 v 17:00 | M.
"Přijedeš? Jo,o víkendu"

o dva dny později.

"Přijedu přes týden"
[což vlastně znamená, že nepřijedeš vůbec]

Nemám ráda, když někdo něco okecává a neřekne to narovinu. Je mi jasný proč.
Vždyť byli blízko a my taky. Teď jsou dál než kdykoliv jindy.

Nesnáším to.

krásnej víkend.

xoxo.

Lady Gaga - Judas [Live Ellen]

29. dubna 2011 v 16:34 | M.

Hudbou o hodně lepší než Born This Way, textem se mi zase víc líbí BTW, ale stejně ten song zbožňuju.♥


jak sa to celé skončí to môžeš zmeniť iba ty,

26. dubna 2011 v 20:11 | M.

nemám ráda déšť. nemám ráda školu a lidi v ní. nemám ráda hodiny účetnictví.nemám ráda,když většina třídy nejde do školy,ale já musím.nemám ráda,když někomu nemůžu říct to, co si skutečně myslím, protože pak by ze mě udělal tu nejhorší, přitom, nejhorší je akorát ten dotyčný/dotyčná.nemám ráda, když někdo neumí říct něco narovinu a musí všechno děsně okecávat.
miluju,když si můžu po dlouhé době psát se ségrou,jak já ji miluju♥.miluju,když si jdu ze školy o hodinu dřív, protože se mi tam prostě nechce být. miluju,když dostanu z matiky konečně dobrou známku, protože jsem měla výsledky a jenom tak jsem si to opsala.miluju představu,že za necelé tři měsíce uvidím Katty♥.miluju, když na MTV dávají Tokio Hotel klip,stále je děsně zbožňuju a i když One Republic mají v něčem o hodně navrch, tak TH jsou pro mě pořád Ti nejlepší, 5 let je prostě 5 let.i need a holidays!

25. dubna 2011 v 18:11 | M.
Ještě ani jedny neskončily a potřebuju další! Okamžitě, nutně, HNED! Poslední měsíc jsem si užila opravdu " ve velkém". 3 týdny Anglie, koncert One Republic, ve škole za celej měsíc 2 dny, proč ne, baví mě to, ale učitele evidentně ne, když zítra píšeme 2 písemky a to máme mít údajně 2 týdny pauzu , aby jsme dohnali tu 3 týdenní absenci.Občas mi příjde, že určitá domluva trvá 5 minut, ale když je to baví nám dávat blbý známky, tak ať si to užijou ,)).

Pokud mě tady zase někdo najde, tak končím s blogováním,definitivně. Nepotřebuju to, aby o mém blogu věděla půlka třídy. Aspoň na tom inernetu chci mít klid ,)) :D. Jo a nikdy nechoďte na blogspot, je to tam děsný!!

xoxoxo,M.